Уже на початку 2023 року у продажі з'являться гарнітура віртуальної реальності нового покоління PlayStation VR2 від Sony. Про те, що ми знаємо про новинку Luckylink розповість вам у цій статті.

  Коли почне продаватися гарнітура віртуальної діяльності PlayStation VR2?  

Офіційну заяву про вихід нової ігрової гарнітури PS VR2 компанія Sony зробила офіційному акаунті PlayStation у Twitter. Там вона розповіла про те, що нові окуляри віртуальної реальності з'являться на початку 2023 року. Зазвичай, якщо говорять про початок року, то говорять про перший квартал року. А це означає, що ми можемо сподіватися протестувати новинки у період із січня до березня 2023-го.


      Що нового варто чекати від PS VR2?  

Гарнітура віртуальної реальності матиме роздільну здатність 2000×2040 на кожне з очей, OLED-дисплей, поле огляду 110 градусів, частотне оновлення 90/120 Гц та підтримку HDR. Завдяки ручці регулювання лінз можна буде налаштувати відстань між лінзами відповідно до відстані між очима і як наслідок з'явиться можливість отримати оптимальну картинку на екрані.

У гарнітури передбачено вентиляційні отвори, що пропускають повітря до лінз. А це зменшить запотівання та підвищить комфорт гравцеві.
Під час користування шоломом не потрібно буде використовувати зовнішню камеру, бо рухи будуть зчитуватися контролера. А ще PS VR2 матиме технологію відстеження погляду. А це, своєю чергою, дасть гарантію нового рівня реалізму у проєктах для VR.
Ще однією приємною інновацією буде підтримка тривимірного звучання та тактильної вібрації контролерів, такої як в DualSense. Ще від нових окулярів віртуальної реальності варто очікувати 3D-звуку та інноваційного контролера PS VR2, що дозволить досягти неймовірного почуття занурення у гру.


  Відстежування очей   

Це пункт, на якому варто зупинитися більш детально. Окуляри віртуальної реальності PS VR2 розпізнаватимуть рухи очей. А це подарує більший емоційний діапазон та чіткіший вираз обличчя персонажа. Камери відстеження очей стежать за поглядом під час прицілювання чи оглядів, а передові технології покращують візуальне сприйняття та регулюють розширення дисплея, для точного визначення та покращення об'єкта фокусування.
 

  Технологія Tempest 3D AudioTech  

Відчуття занурення з реалістичним звуковим середовищем це можливо. Адже в PS VR2 звук адаптуватиметься до вашого положення та руху вашої голови. Ви зможете відчувати присутність іншого персонажа за спиною чи коли він вам щось шепотітиме. Друзів та ворогів ви зможете знаходити за звуками пострілів чи відлуння кроків.


  Контролери PS VR2  


Віртуальні світи відкриються для вас з нового боку, завдяки тактильній віддачі адаптивних тригерів та точному відстеженню та розпізнаванню торкання пальців - і все це завдяки унікальному ергономічному дизайну.
Контролери мають округлий дизайн, а джойстики, кнопки та адаптивні тригери знаходяться на звичному місці. якщо говорити про останні, то вони мають різний ступінь зусиль та опору, завдяки чому можна взаємодіяти з предметами та оточенням в іграх.Якщо у Вас залишилися питання, то не соромтесь та звертайтеся до спеціалістів LuckyLink. Наша команда обов'язково допоможе Вам розібратися. Тому пишіть в чат чи телефонуйте 0 800 33 83 83 (безкоштовно для всіх операторів) або пишіть у чат.