Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Радіатори для ПК

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У процесі роботи комп'ютер виробляє тепло. Щоб його ефективно відводити від материнської плати, необхідні радіатори для ПК. Важливо вибрати модель, яка найкращим чином підійде для конкретного комп'ютера.

Чому комп'ютер необхідно охолоджувати

Під час проходження електричного струму завжди утворюється тепло. Якщо його не відводити, воно буде швидко накопичуватися. Внаслідок розігріву мікросхем і радіодеталей можуть виникнути пошкодження, які призведуть до виходу комп'ютера з ладу. У цьому разі виручить радіатор ПК.

Як влаштовано охолодження ПК

Зазвичай система охолодження містить у своєму складі такі елементи:

  1. Металевий радіатор для комп'ютера має ребристу форму. Вона збільшує площу поверхні, з якої відбувається розсіювання тепла. Його прикріплюють до деталей за допомогою спеціальної термопасти, функція якої полягає в забезпеченні щільного прилягання радіатора до охолоджуваної деталі.
  2. Додатково використовують кулери. Вони створюють безперервний рух повітря, який забирає тепло назовні.

У комп'ютері може бути кілька різних елементів, які потребують охолодження. Зазвичай до них належать процесор, материнська плата, графічна карта, пристрої SSD. Для кожного з них може бути використаний радіатор охолодження комп'ютера.

Як встановити радіатор охолодження комп'ютера

Щоб поставити радіатор на комп'ютер, потрібно зробити такі кроки:

  1. Перед роботою підготувати все необхідне. Будуть потрібні термопаста, радіатор, його кріпильні елементи. Охолодження потрібно вибирати так, щоб воно відповідало використовуваним процесору і материнській платі.
  2. Встановити кріпильні елементи. Це потрібно зробити відповідно до інструкції, яку кожен радіатор охолодження для ПК має в комплекті.
  3. Підготувати поверхню процесора. Нанести термопасту.
  4. Перед тим, як встановлювати радіатор охолодження для комп'ютера, переконатися, що його отвори точно відповідають до кріпильних елементів. Притиснути радіатор до поверхні, що охолоджується, прикріпити до неї і під'єднати до системи охолодження, якщо це необхідно.
  5. Переконатися в міцності з'єднання.

Після цього залишається закрити корпус. Систему охолодження можна перевірити за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.

У нашому інтернет-магазині LuckyLink можна купити радіатори для ПК з доставкою по всій Україні. У Києві доступні послуги кур'єра, а в Борисполі можна скористатися самовивозом.

Як вибрати радіатор охолодження для ПК

Радіатор має відповідати типу пристрою, який необхідно охолоджувати. Також необхідно враховувати його модель. Ефективність залежить від того, який обсяг тепла буде відводитися.

Потрібно брати до уваги розмір, який має радіатор ПК. Він має відповідати не тільки параметрам процесора або SSD, а й розмірам системного блоку, якщо його потрібно тут розмістити.

Радіатор виготовляють із міді або алюмінію. У першому випадку він діє ефективніше, але коштує дорожче. Алюмінієві радіатори не тільки більш доступні за ціною, а й важать менше.

Ознайомившись з нашим каталогом, ви можете вибрати і замовити продукт, який точно підходить до потреб вашого персонального комп'ютера. 

Чому вигідно купувати радіатор охолодження для комп'ютера у нас?

У нашому магазині LuckyLink є радіатори для ПК, які використовуються для охолодження процесора та інших елементів комп'ютера. Вони забезпечують ефективне відведення тепла, створюючи оптимальні умови для роботи. Тут можна купити пристрої різних типів. Ціни в нашому магазині доступні для всіх.

Вгору