Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Материнські плати Socket AM4

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Материнські плати Socket AM4

Перехід на перспективну платформу AM4 ознаменував собою нову еру потужних процесорів Ryzen. Материнські плати Socket AM4 підтримують найактуальніші технології, включно зі швидкою пам'яттю DDR4, інтерфейсом PCIe 4.0 для зовнішніх пристроїв і графіки Radeon. Процесори Ryzen досягають граничної для домашнього використання кількості ядер і потоків, високих частот понад 4 ГГц, а також збільшеного об'єму кеш-пам'яті для задоволення потреб ентузіастів, які використовують материнські плати Socket AM4. Кожну з моделей на цьому сокеті виготовлено з використанням технічно досконалих методів розроблення, якісних матеріалів, а також із неповторним характером дизайну. Найширший набір материнок від низки популярних виробників у повному обсязі доступний на сторінках сайту інтернет-магазину Lucky Link, де купити материнські плати Socket AM4 не становитиме жодних труднощів завдяки професійній онлайн підтримці менеджерів.

Особливості сокета AM4

АМ4 об'єднує процесори AMD найрізноманітніших класів: від бюджетних Athlon до просунутих Ryzen. Всі вони сегментовані за поколіннями Zen, що характеризуються збільшенням продуктивності, перш за все, завдяки зменшенню техпроцесу виготовлення. Фізично АМ4 має 1331 контакт і належить до типу PGA, а материнські плати Socket AM4 кваліфікуються за такими чіпсетами:

  • A - платформа для користувачів, які бажають без зайвих маніпуляцій увімкнути комп'ютер і отримати базові функції для комфортної роботи в повсякденному режимі. А-чіпсети єдині в лінійці не підтримують оверклокінг. Дуже добре підходять для створення компактних збірок на основі Mini-ITX.
  • B - просунута лінійка моделей під найвимогливіші завдання з оптимальним співвідношенням ціна/якість. Єдине обмеження стосується максимальної пропускної здатності PCIe, а в іншому зберігає всі переваги "старших" чіпсетів.
  • X - для ентузіастів, які чітко усвідомлюють цілі придбання професійних материнських плат Socket AM4. Покупцям стають доступними всі передові технології AMD на максимальній пропускній здатності з гнучкими інструментами конфігурації системи. Даний чіпсет завжди створюється з прицілом на майбутнє, гарантовано підтримуючи прийдешні продукти АМД.

Виробники материнських плат Socket AM4

Задовольняючи широкий попит на продукцію від "червоних", розробкою і створенням материнських плат Socket AM4 займаються лідери IT індустрії з багаторічним досвідом і заслужено високою репутацією у сфері конструювання комп'ютерних комплектуючих. В інтернет-магазині LuckyLink представлено тільки популярні та надійні бренди, які заслужили любов покупців із найрізноманітнішими вимогами до підсумкового продукту:

Материнські плати Socket AM4 для настільного застосування характеризуються своїм форм-фактором: від ATX до Mini-ITX. Компактні рішення дають змогу збирати буквально портативні комп'ютери розміром із сучасні консолі, а великі Micro-ATX моделі оснащено повним набором функцій із високим потенціалом до розгону за максимальних частот. На підсумкову продуктивність впливає кількість слотів оперативної пам'яті у двоканальному режимі: маленькі системи зазвичай отримують всього два роз'єми під RAM. В обов'язковому порядку всі материнки оснащуються портами відеовиходу для процесорів AMD з вбудованою відеокартою. Для підключення нових Ryzen на старіші системи необхідно переконатися в їхній сумісності на сайті виробника або в технічній документації, а також за необхідності оновити BIOS - низькорівневе ПЗ, вшите в систему, що регулює всі процеси архітектури ПК. Процес оновлення BIOS проводиться з-під працюючої системи на основі сумісного "з-коробки" чіпа.

Вгору