Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Відеокарти ZOTAC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Популярні відеокарти ZOTAC

Один з провідних постачальників обладнання для ПК заснований у Гонконгу у 2006 році, до сьогодні пропонуючи конкурентоспроможний асортимент товарів для широкого кола споживачів. Назва складається із додавання двох слів: "zone" і "tact" - вони характеризують цільову нішу на ринку та чудові навички, помножені на багаторічні дослідження в галузі IT. Бренд згідно з власним слоганом буквально "розсуває кордони", оскільки його продукція з успіхом продається по всьому світу. Один з основних напрямків діяльності - відеокарти Zotac створюються із застосуванням новітніх технологій та надійних компонентів. Виробник гарантує “найкращий досвід” у рамках руху GAMING, створеного як окремий підрозділ, що увібрав у себе всі отримані раніше досягнення. Під цим брендом понад 10 років проходять онлайн/оффлайн кіберспортивні змагання за участю понад 500 тисяч гравців із 150 країн. Зотак поєднує всіх учасників віртуальних сутичок у найпопулярніших іграх.

Апаратна начинка відеокарт ZOTAC

Будучи партнером NVIDIA, абсолютно всі відеокарти Zotac у своїй основі застосовують графічні прискорювачі від "зелених" серій:

  • GTX 10;
  • GTX 16;
  • GeForce RTX 20;

У широкому модельному ряді є рішення на кожному з актуальних GPU: від бюджетних 1650 до найпродуктивніших чіпів 2080 Ti. Всі моделі повною мірою підтримують технології, закладені NVIDIA, наприклад, лінійка плат RTX забезпечує барвистий ігровий процес завдяки наявності RT ядер для реалізації трасування променів – методів відбиття променів світла від різних поверхонь, що розраховується в реальному часі.

Ефективність та низькі температури

Незалежно від рівня обчислювальної здатності прискорювача відеокарти Zotac виробляються з використанням перевірених компонентів у стильному корпусі, що приваблює шанувальників вишуканих комп'ютерних комплектуючих. Багато представників радують наявністю непомітного RGB підсвічування, що легко управляється вбудованими програмними засобами. Переважна більшість рішень від Зотак виконана з впровадженням повітряної системи охолодження IceStorm 2.0 на основі одного-двох-трьох вентиляторів, масивного радіатора, плати та металевого бекплейту. Низькопрофільні відеокарти Zotac відмінно піддаються підвищенню частот ядра та пам'яті для отримання максимальної продуктивності у сучасних проектах. Функція Active Fan Control в автоматичному режимі регулює обертання кулерів для забезпечення найкращого зниження температури при серйозних навантаженнях та мінімального шуму під час повсякденних завдань. Всі можливості налаштовуються через ПЗ FireStorm, у складі якого є утиліта для оверклокінгу в два кліки - OS Scanner.

Технічний потенціал відеокарт Zotac

Відеокарти Zotac – вироби, в яких у рази збільшено продуктивність, якщо порівнювати їх із картами, інтегрованими в процесор. Конструкторам вдалося досягти приросту за допомогою впровадження паралельної потокової обробки даних, за яку відповідають десятки процесорів і сотні міні-віртуальних ядер CUDA, написаних на Paskal для GPU. Додатково, чіпсети Zotac відрізняються рядом таких параметрів:

Zotac виготовляються компанією nVidia, тому якість продукції відповідає модельному ряду цієї фірми.

  • Можуть мати вбудовану пам'ять від 2 до 12 ГБ.
  • Належать до сімейства Zotac GeForce GTX та Zotac GeForce RTX.
  • Мають інтерфейс PCI Express (версія 3.0x16).
  • Забезпечені пам'яттю типу GDDR (версії 5, 5Х та 6) із частотою опитування аж до 14 ГГц.
  • Оснащені всіма необхідними роз'ємами: DisplayPort, HDMI, DVI-D та USB Type-C.
  • Розрядність шини пам'яті становить від 128 до 384 біт.
  • Передбачено якісне охолодження на базі радіатора-тепловідведення. За оптимальну температуру відповідають вентилятори в кількості 1-3 штук, теплові трубки та водяний контур. Елементи системи охолодження можуть бути скомбіновані у різних варіаціях.

Перелічені параметри можуть утворювати різні види комплектацій – у будь-якому випадку відеокарта Zotac – це баланс між зростанням енергетичної ефективності, продуктивністю та тихою роботою.

Апаратні особливості відеокарт Zotac

Говорячи про відеокарти Zotac, ми маємо на увазі швидкісні пристрої, з якими навіть на середніх налаштуваннях можна отримати реалістичну картинку в сучасних відеоіграх, що стосується ефектів віртуальної реальності.

Штучний інтелект посилює правдоподібність картинки за рахунок застосування технології трасування променів, яка запускається в роботу в реальному часі.

Всі об'єкти сучасних ігор у динаміці отримують освітлення та тіні, як у реальному світі. А покращена технологія FireStorm дозволяє в ручному режимі керувати як частотою та функціями моніторингу графічного професора, так і швидкістю роботи кулерів, якістю картинки та запізненням відгуку для ігор, створених під шоломи VR.

Використання мікроархітектури надійної мови програмування Pascal виводить функціональність відеокарт на рівень, якого вистачає для запуску до чотирьох ULTRA HD моніторів - їх легко можна зібрати в одну конфігурацію для отримання цілої картинки. При цьому технологія 2-Way SLI за допомогою спеціальної перемички дозволяє об'єднувати потенціал одразу двох пристроїв.


Інші виробники відеокарт:

MSI ASUS Palit Gigabyte EVGA PNY Sapphire
ZOTAC Inno3d XFX PowerColor      
Вгору