Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Відеокарти Radeon RX 6600 XT

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Відеокарти Radeon RX 6600 XT

Універсальна архітектура RDNA 2, закладена в основу дискретних відеокарт нового покоління і консолей Microsoft Xbox Series X|S і Sony PlayStation 5, створена для яскравих вражень від ігрового процесу з максимальною графікою. Відеокарта Radeon RX 6600 XT - модель преміального класу, покликана стати найоптимальнішим рішенням для геймінгу в популярній роздільній здатності Full HD. Найкраща продуктивність забезпечується наявністю оновлених ядер RDNA 2, революційного кешу Infinity Cache, швидкої графічної пам'яті для текстур високої роздільної здатності та набором фірмових функцій AMD для оптимізації та поліпшення графіки.

Еволюція платформи

Дискретна відеокарта Radeon RX 6600 XT для настільних комп'ютерів заснована на архітектурі RDNA 2, яку безперервно доопрацьовують із релізом RDNA 2019 року. З того моменту інженерам AMD вдалося домогтися дворазового приросту потужності і 53% продуктивності на ват, що позитивно позначилося на енергоспоживанні. Оновлена архітектура містить кеш-пам'ять Infinity Cache, що збільшує пропускну здатність і знижує час затримок для досягнення вкрай швидкого відгуку під час обчислень графіки. Спільна Infinity Cache пам'ять для графічного процесора і сучасних домашніх процесорів Ryzen через можливості інтерфейсу Smart Access Memory відкриває нові горизонти розвитку комп'ютерних систем зі зручним масштабуванням ресурсів.

Ray Accelerator

Відповідаючи сучасним стандартам відеоігрової індустрії, RDNA 2 передбачає апаратне прискорення технології трасування променів - Ray Accelerator. Апаратний пристрій у відеокарті Radeon RX 6600 XT відповідає за рендеринг у реальному часі ефектних віддзеркалень і заломлень світла на локації, будучи в кілька разів ефективнішим рішенням, ніж його програмна реалізація.

DirectX 12 Ultimate

Найпопулярніший на сьогоднішній день програмний інтерфейс DirectX 12 Ultimate для переважної більшості відеоігор повною мірою підтримується архітектурою RDNA 2. Модель Radeon RX 6600 XT апаратно оптимізована для обчислень у межах технологій ray tracing, Variable Rate Shading (VRS), Mesh Shaders і Sampler Feedback. Технологія Variable Rate Shading (VRS) - це особливий тип затінення, інтелектуальна пріоритизація окремих ділянок кадру для досягнення найкращої ефективності і, як результат, більш плавного зображення з високою частотою кадрів. Покращений рендеринг кадрів відбувається без втрати якості текстур, але дає змогу домогтися чудових результатів не тільки в іграх, а й під час математичних обчислень у графічних редакторах. Набір із функцій Mesh Shaders і Sampler Feedback ефективно обробляють великі масиви даних масштабних спецефектів, даючи змогу розробникам створювати дійсно масштабні проєкти.

Технічні характеристики Radeon RX 6600 XT

Відеокарта Radeon RX 6600 XT заснована на ядрі з 11.1 B транзисторів, які розділені на групи: 2048 потокових процесорів, 128 текстурних блоків, 32 обчислювальних блоків і 32 прискорювачів трасування променів (Ray Accelerators). Сумарна продуктивність в операціях з половинною точністю становить 21.21 TFLOPs, а з одинарною - 10.6 TFLOPs. Для тимчасового зберігання текстур передбачено 8 ГБ швидкої пам'яті GDDR6 з 32 MB кешу Infinity Cache. Максимальна пропускна здатність пам'яті досягає 256 GB/s, а ефективна швидкодія 16 Gbps. Дана модель здатна виводити обробляти 4К зображення, запускати вимогливі проєкти з роздільною здатністю 1080p/2К і всіляко сприяти роботі творців контенту і розробникам відеоігор.

Де купити відеокарту AMD Radeon RX 6600 XT?

Купити відеокарту Radeon RX 6600 XT варто в комп'ютерному інтернет-магазині LuckyLink, тому що в нас найдемократичніші ціни в Україні, є кур'єрська доставка по Києву, величезний асортимент продукції, зручний та інформативний сайт та інші "плюшки" для геймерів (і не тільки).


Дивіться також інші моделі відеокарт:

GeForce RTX 3050 GeForce RTX 3060 GeForce RTX 3060 Ti GeForce RTX 3070 GeForce RTX 3070 Ti GeForce RTX 3080 GeForce RTX 3080 Ti
GeForce RTX 3090 GeForce RTX 4060 Ti GeForce RTX 4070 Ti GeForce RTX 4080 GeForce RTX 4090 Radeon RX 6600 XT Radeon RX 6700 XT
Radeon RX 6800 Radeon RX 6800 XT Radeon RX 6900 XT Radeon RX 6950 XT Radeon RX 7900 XT Radeon RX 7900 XTX  

Популярні виробники відеокарт:

MSI ASUS Palit Gigabyte EVGA PNY Sapphire
ZOTAC Inno3d XFX PowerColor      
Вгору