Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Вентилятори для ПК

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Справно працюючий і безшумний вентилятор для ПК забезпечує безперебійну роботу протягом тривалого часу. Щоб охолодження було ефективним, його необхідно правильно вибрати. Для цього потрібно знати, які особливості таких пристроїв слід брати до уваги.

Чому правильний вибір вентиляторів важливий для охолодження 

У процесі роботи комп'ютер виділяє тепло, яке обов'язково утворюється під час роботи будь-яких електричних схем. Якщо цього не зробити, то перегрів завдасть комп'ютеру значних пошкоджень. Ефективно працюють такі вентилятори для ПК, які за своїми характеристиками відповідають обладнанню.

Важливість ефективної системи охолодження в корпусі персонального комп'ютера

Розігріті деталі та мікросхеми віддають своє тепло в навколишнє повітря. Вентилятор для комп'ютера, безперервно працюючи, переміщує його за межі системного блоку. Внаслідок цього на місце теплого повітря зовні надходить більш прохолодне. Розташування вентиляторів усередині корпусу і напрямок повітряних потоків значною мірою визначають ступінь ефективності охолодження.

Забезпечивши оптимальні умови для відведення тепла, можна домогтися збільшення терміну безперебійної роботи комп'ютера. Цього можна досягти за умови правильного вибору вентилятора.

Технічні характеристики вентиляторів

Знання істотних характеристик пристроїв допоможе ефективніше зробити вибір. Найбільш важливі характеристики, які має вентилятор комп'ютера:

  1. RPM означає кількість обертів за хвилину. Його вибирають залежно від необхідної ефективності охолодження і від допустимого рівня шуму, який підвищується зі збільшенням цього параметра.
  2. CFM відповідає об'єму повітря, що переганяється пристроєм за одиницю часу.
  3. Що більші розміри, які має вентилятор на комп'ютер, то більший об'єм повітря він здатний переганяти.
  4. Тип підшипників, що використовується, впливає на довговічність пристрою, його гучність і ефективність роботи. Зазвичай вентилятор охолодження комп'ютера використовує підшипники одного з наступних типів: зі ковзанням, з коченням, гідродинамічні та з магнітним центруванням.
  5. Силу струму, яку споживає вентилятор для ПК, необхідно враховувати при підключенні до роз'ємів материнської плати.

Придбаний вентилятор для корпусу ПК повинен мати параметри, що відповідають завданням, для виконання яких він призначений.

Як вибирати відповідний вентилятор залежно від потреб

Ефективність, яку демонструє кулер системного блока, залежить від того, наскільки точно його було підібрано. Під час його вибору необхідно звернути увагу на таке:

  1. Важливе значення має те, наскільки сильний шум виникає під час роботи. Переважно вибирати той, який працює тихіше. Зазвичай вважається нормальним, коли рівень шуму не перевищує 25 дБ.
  2. Однією з найсуттєвіших характеристик є ефективність охолодження, яку можна очікувати від обраного вентилятора.
  3. Частота обертання впливає на охолодження корпусу комп'ютера. Потрібно враховувати, що чим вона вища, тим голосніше працює кулер.
  4. Форм-фактор пристрою. Він залежить від конкретної мети застосування і місця встановлення.
  5. Необхідно враховувати тип підключення. Наприклад, можуть використовуватися роз'єми на 3 pin або 4 pin.

Потрібно також знайти розумний компроміс між ціною і якістю. Модель має поєднувати високу якість роботи і доступну вартість.

Купити вентилятор для корпусу комп'ютера можна в нашому онлайн-магазині LuckyLink. З наявними у нас моделями можна ознайомитися в каталозі. Ціни доступні та забезпечують вигідне співвідношення щодо високої якості пропонованих товарів.

Оптимальне розміщення вентиляторів у корпусі

Під час охолодження комп'ютера важливо враховувати напрямок потоків повітря, створюваних вентиляторами. Вони мають бути такими, щоб кожна одиниця обладнання використовувалася максимально ефективно.

Де можна вигідно купити вентилятор для корпусу ПК

В інтернет-магазині LuckyLink пропонуються вентилятори для комп'ютера різних видів. Ми продаємо якісні вироби, які забезпечать ефективне охолодження для вашого комп'ютера. Якщо замовити товари у нас, то можна бути впевненими в їхній високій якості. Доставку по Україні в нашому інтернет-магазині можна вибрати при замовленні товару. У Києві та Борисполі доступний самовивіз замовлених пристроїв. По інших населених пунктах товари доставляє Нова пошта.

Вгору