Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Відеокарти Radeon RX 6800

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Відеокарти Radeon RX 6800

Ефектне повернення AMD у вищу лігу відеокарт hi-end рівня відбулося одночасно з випуском нового покоління прискорювачів Navi 21 на мікроархітектурі RDNA 2. Сучасне компонування транзисторів за 7 н.м. техпроцесом, апаратне та програмне доопрацювання, впровадження технологій трасування променів і оптимізація енергоспоживання дали змогу вивести 6000-ту серію флагманських відеокарт абсолютно на новий рівень. Відповідаючи вимогам користувачів і сучасним ААА іграм і кіберспортивним дисциплінам, першими дебютували одразу три моделі для високого і найвищого сегмента ринку:

 • RX 6800;
 • RX 6800 XT;
 • RX 6900 XT; 

Ігрові технології

Молодша представниця сімейства відеокарта Radeon RX 6800 побудована на GPU Navi 21, що використовується в старших моделях з ідентичним набором транзисторів. Спрощення зазнала кількість потокових процесорів, текстурних блоків, блоків рендерінгу і ray tracing. Незважаючи на це, молодша карта сімейства Big Navy істотно перевершує екс-флагмана Radeon VII, що призначався для виконання завдань підвищеної складності. Інженерам AMD завдяки апаратним доопрацюванням вдалося в рамках поточного 7 н.м. технологічного процесу не тільки наростити частоти без збільшення енергоспоживання, а й навіть знизити характеристики нагріву при стандартному TDP для моделей подібного класу на рівні 250-300 Вт. Відеокарта Radeon RX 6800 - найекономніша і найдоступніша модель, що відкриває двері у світ 4К геймінгу з ефектами на основі технології трасування променів. Крім цього, можливості графічного чіпа дозволяють перейти на API DirectX 12 Ultimate, до складу якого входять такі можливості:

 • Variable Rate Shading - оптимізація розрахунку деталей периферійних об'єктів.
 • Mesh Shaders - новий підхід до побудови геометрії;
 • Sampler Feedback - поліпшення завантаження текстурних даних.

Для обробки і зберігання текстур виділено цілих 16 Гб пам'яті стандарту GDDR6, а вся підсистема працює на частоті 16000 МГц з підсумковою пропускною спроможністю 16 Gbps. Відеокарта Radeon RX 6800 з шиною 256 біт працює через сучасний інтерфейс PCI-E 4.0, а вимоги до блоку живлення становлять 600 Вт. Референсна модель поміщається у двох слотах, а також містить усі цифрові порти виведення HDMI 2.1 VRR/FRL і DisplayPort 1.4 з DSC. Молодша модель серії з невеликими спрощеннями характеристик ядра вирізняється видатними показниками роботи, зберігаючи компактні розміри та невисоку потребу до характеристик комп'ютера.

Технології Radeon

Разом з апаратними можливостями завтрашнього дня у відеокарту Radeon RX 6800 закладений великий потенціал для реалізації фірмових технологій AMD з поліпшення якості графіки з гнучкими інструментами її налаштування. На рівні драйвера підтримуються такі розробки:

 • FidelityFX - технологія поліпшення чіткості картинки, що є частиною складу відкритого інструментарію GPUOpen.
 • Ambient Occlusion - можливості обробки затінень об'єктів у динамічних сценах.
 • Screen Space Reflections - власний підхід до реалізації відображень на ігрових рівнях.
 • Variable Shading - функція динамічного зниження роздільної здатності в окремих ділянках кадру для підвищення загальної продуктивності.
 • Denoiser - усунення виникаючого шуму;
 • Super Resolution - відкрита альтернатива NVIDIA DLSS.
 • Boost - зниження роздільної здатності візуалізації при різких рухах.
 • Anti-Lag - мінімізація затримок для забезпечення миттєвого відгуку в кіберспортивних дисциплінах.
 • Access Memory - буфер для більш ефективного обміну інформацією з CPU Ryzen 5000.

Відеокарта Radeon RX 6800 "з коробки" готова до домашнього оверклокінгу, чому сприяє фірмове програмне забезпечення Radeon Software, у якому присутня ця можливість. З огляду на невисокі вимоги щодо енергоспоживання і потенційну потужність єдиного для всієї лінійки чіпа, навіть нереференсні відеокарти Radeon RX 6800 демонструють чудові показники розгону для досягнення граничної частоти кадрів в іграх і прискорення обробки графіки в профільних додатках.

Де купити відеокарту AMD Radeon RX 6800?

Купити відеокарту Radeon RX 6800 від AMD та її партнерів ви можете в інтернет-магазині LuckyLink з можливістю оперативної доставки в Київ, Львів, Харків, Одесу, Чернігів, Запоріжжя, Черкаси, Полтаву, Суми та інші міста України.


Дивіться також інші моделі відеокарт:

GeForce RTX 3050 GeForce RTX 3060 GeForce RTX 3060 Ti GeForce RTX 3070 GeForce RTX 3070 Ti GeForce RTX 3080 GeForce RTX 3080 Ti
GeForce RTX 3090 GeForce RTX 4060 Ti GeForce RTX 4070 Ti GeForce RTX 4080 GeForce RTX 4090 Radeon RX 6600 XT Radeon RX 6700 XT
Radeon RX 6800 Radeon RX 6800 XT Radeon RX 6900 XT Radeon RX 6950 XT Radeon RX 7900 XT Radeon RX 7900 XTX  

Популярні виробники відеокарт:

MSI ASUS Palit Gigabyte EVGA PNY Sapphire
ZOTAC Inno3d XFX PowerColor      
Вгору