Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Вебкамери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як обрати якісну вебку?
Якщо вам потрібна хороша веб-камера для онлайн-презентацій або спілкування в Скайпі, тоді ви потрапили за адресою. В інтернет-магазині Luckylink ви знайдете різні варіанти від доступних до камер преміум-класу.

Параметри вибору веб-камери для комп'ютера
Цей цифровий пристрій вже давно став звичним пристроєм, зручним для спілкування, навчання та роботи. Але іноді вибрати між декількома моделями складно. Визначитись з тим, яка веб-камера для комп'ютера вам потрібна, зовсім не складно. Для цього потрібно знати деякі особливості та відмінності моделей одна від одної. Перша особливість – бренд. У нашому магазині асортименти камер по виробнику представлені наступними брендами:

 • HP;
 • Майкрософт;
 • Logitech;
 • Sven;
 • Gemix та інші.

 

Відрізняються веб-камери для комп'ютера по типу фокусування. А фокусування буває таких видів:

 • Автоматична – це найпрактичніший варіант, тому що камера сама фокусується;
 • Ручна – це означає, що вам власноруч потрібно буде підкручувати об'єктив, щоб «зловити» потрібний фокус;
 • Фіксована. Сама назва каже, що камера має фіксовані (стабільні) налаштування фокусу;
 • Способом статичного фокусування на безкінечність.

Додаткові характеристики вебки

Можна виділити ще кілька параметрів у класифікації моделей веб-камери для ноутбука, ТВ або стаціонарного комп'ютера:

 • За типом матриці. Матриця – це основна частина будь-якого оптичного цифрового пристрою. Вони відрізняються за технологіями виробництва і бувають наступних видів: - КМОП. Головними перевагами є низька енергоємність і швидке зчитування картинки, але такий пристрій може створити перешкоди та спотворення об'єктів, що рухаються; - ПЗЗ. Дає хорошу картинку без перешкод та зайвого шуму, але споживає більше електроенергії, а також її вартість вища за аналоги.
 • За кількістю пікселів. Тут працює правило - чим більше пікселів, тим якісніша картинка. Вибираючи камеру, орієнтуйтесь на моделі, що мають чутливий елемент більше 3 мегапікселів.
 • За швидкістю запису. Тут інша закономірність – що нижча величина параметра, то меншою буде плавність рухів об'єктів на відео. Прийнятними показниками частоти вважаються величини від 30 кадрів на секунду.

 

Деякі моделі камер для комп'ютера можуть мати додаткові опції. До таких опцій можна віднести:

 • Багаторівневий захист за допомогою паролів для обмеження доступу до гаджета;
 • Наявність детекторів руху та поворотного механізму.

 

Відрізняється usb камера для комп'ютера від іншої і за способом кріплення. Є моделі камер-кліпс – їх фіксують на корпус екрану комп'ютера або на кришці ноутбука. А деякі моделі гаджетів виробляються в настільному варіанті, вони встановлюються на будь-яку рівну поверхню, що робить її використання більш практичним та простим. Також у комплектацію камери на комп'ютер крім чутливого елемента може входити вбудований мікрофон, що істотно економить місце на робочому столі.

Коли ви купуєте комп'ютер для особистого користування, його обов'язковий комплект складаються з певної кількості додаткових девайсів. Прислухайтеся до поради професіоналів - купуйте всі додаткові пристрої (в тому числі камеру) одного виробника, це сприятливо позначиться на роботі вашого ПК або ноутбука. А якщо немає такої можливості, вибирайте тільки ті компоненти, що пов'язані з вашим пристроєм.

Інтернет-магазин Luckylink допоможе вам вибрати та придбати камеру для комп'ютера за тими характеристиками пристрою, які відповідатимуть вашим вимогам та бюджету. У нас ви зможете купити вебкамеру за найкращою ціною в Україні та з швидкою доставкою у Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одесу, Суми та інші міста.

Вгору