Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Відеокарти GeForce RTX 3070 Ti

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Відеокарти GeForce RTX 3070 Ti

Покращені тензорні ядра третього покоління в GeForce RTX 3070 Ti надають гравцям інструменти з гнучкого налаштування ігрової графіки. DLSS згладжування DLSS з алгоритмами машинного навчання, що зарекомендувало себе в рамках архітектури Turing, дає змогу домогтися збільшення частоти кадрів, а також поліпшити якість графіки. Тензорні ядра слугують апаратною підтримкою для функціонування самонавчальної нейронної мережі, що динамічно аналізує те, що відбувається в сумісній з DLSS грі, адаптуючи роздільну здатність і якість текстур для досягнення відчутного збільшення fps.

Можливості NVIDIA DLSS

Високопродуктивні відеокарти серії GeForce RTX 3070 Ti ґрунтуються на архітектурі Ampere від NVIDIA. В основу сучасних графічних процесорів закладено поліпшені ядра для технології трасування променів, тензорні ядра для оптимізації обчислень нейронної мережі, а також оновлені потокові мультипроцесори з дворазовим приростом продуктивності в операціях з половинною точністю. Відеокарту GeForce RTX 3070 Ti оснащено високошвидкісною пам'яттю, надаючи користувачам безкомпромісну продуктивність високого класу для вирішення завдань підвищеної складності. Відкрийте для себе захопливий світ відеоігор із яскравими спецефектами завдяки новітнім технологіям NVIDIA.

Трасування променів

Друге покоління RT ядер у межах архітектури Ampere стало ще продуктивнішим під час обчислень трасування променів - технології комплексного підходу до створення на ігровому рівні реалістичної поведінки світла з заломленнями та відбиттями від поверхонь. Трасування променів у GeForce RTX 3070 Ti відповідає за створення неповторної ігрової атмосфери, яка ще сильніше занурює гравця в те, що відбувається.

Технології NVIDIA

Для справжніх кіберспортсменів у рамках серії відеокарт RTX було розроблено технологію Reflex, що покликана звести до мінімуму інпут-лаг під час використання моніторів із підтримкою G-Sync. Мінімальна затримка на введення надає конкурентну перевагу, не обмежуючи швидкість реакції для перемоги в змагальних іграх. Розроблена спеціально для творців контенту платформа NVIDIA Studio спрощує процес стрімінга, запису контенту та обробку 3D аж до роздільної здатності 8К. На повну потужність нейронні обчислення використовуються під час взаємодії з Broadcast - додатком для стрімінга, який виводить трансляції на абсолютно інший рівень якості. Вбудований ШІ оптимізує потоковий сигнал, усуває візуальні та звукові артефакти, відкриває доступ до інструментів динамічної заміни фону та багато іншого.

Технічні характеристики GeForce RTX 3070 Ti

Відеокарти серії GeForce RTX 3070 Ti засновані на процесорі GA104, який складається з 6144 ядер CUDA. Його тактова частота в референсній моделі дорівнює 1,58 ГГц, а з прискоренням значення збільшується до 1.77 ГГц. Партнерські (нереференсні) моделі можуть характеризуватися вищими частотами ядра, однак 8 ГБ GDDR6X пам'яті на шині 256-біт - загальна характеристика для всіх представлених рішень. Для підключення до материнської плати передбачено інтерфейс PCI Express Gen 4, а для стабільного функціонування всієї системи знадобиться блок живлення мінімум 750 Вт.

Специфікація GeForce RTX 3070 Ti

Специфікації графічного процесора: Ядра NVIDIA CUDA® 6144
  Тактова частота з прискоренням (ГГц) 1.77
  Базова тактова частота (ГГц) 1.58
     
Специфікації пам'яті: Стандартна конфігурація пам'яті 8 ГБ GDDR6X
  Смуга пропускання шини пам'яті 256-біт
     
Підтримка технологій: Ядра для трасування променів 2-го покоління
  Тензорні ядра 3-го покоління
  Архітектура NVIDIA Ampere
  Microsoft DirectX® 12 Ultimate Так
  NVIDIA DLSS Так
  NVIDIA Reflex Так
  NVIDIA Broadcast Так
  PCI Express Gen 4 Так
  Resizable BAR Так
  Додаток NVIDIA® GeForce Experience™ Так
  NVIDIA Ansel Так
  NVIDIA FreeStyle Так
  NVIDIA ShadowPlay Так
  NVIDIA Highlights Так
  NVIDIA G-SYNC® Так
  Драйвери Game Ready Так
  Драйвери NVIDIA Studio Так
  NVIDIA Omniverse Так
  NVIDIA GPU Boost™ Так
  NVIDIA NVLink™ (Підтримка SLI) -
  API Vulkan RT, OpenGL 4.6 Так
  VR Ready Так
     
Підтримка дисплеїв: Максимальна цифрова роздільна здатність (1) 7680x4320
  Стандартні роз'єми дисплея HDMI(2), 3x DisplayPort(3)
  Кількість одночасно підключаються моніторів 4
  HDCP 2.3
     
Розміри відеокарти Founders Edition: Довжина 10.5" (267 мм)
  Ширина 4,4" (112 мм)
  Висота 2 слоти
     
Температура та теплові характеристики відеокарти Founders Edition: Максимальна температура відеокарти (°С) 93
  Енергоспоживання (Вт) 290
  Рекомендовані системні вимоги щодо живлення (Вт) (2) 750
  Додаткові роз'єми живлення 2x PCIe 8-pin

Дивіться також інші моделі відеокарт:

GeForce RTX 3050 GeForce RTX 3060 GeForce RTX 3060 Ti GeForce RTX 3070 GeForce RTX 3070 Ti GeForce RTX 3080 GeForce RTX 3080 Ti
GeForce RTX 3090 GeForce RTX 4060 Ti GeForce RTX 4070 Ti GeForce RTX 4080 GeForce RTX 4090 Radeon RX 6600 XT Radeon RX 6700 XT
Radeon RX 6800 Radeon RX 6800 XT Radeon RX 6900 XT Radeon RX 6950 XT Radeon RX 7900 XT Radeon RX 7900 XTX  

Одними з найбільш популярних виробників відеокарти є:

MSI ASUS Palit Gigabyte EVGA PNY Sapphire
ZOTAC Inno3d XFX PowerColor      
Вгору