Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Відеокарти NVIDIA GeForce RTX 4090

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Відеокарта Nvidia GeForce RTX 4090

Відеокарта GeForce RTX 4090 - це практично "вінець розвитку" GPU і межа мрій сучасного геймера. Цю карту обожнюють і ненавидять (ціна на GeForce RTX 4090 цілком здатна викликати суперечливі почуття). Але до покупки цього адаптера варто підходити обережно, адже свій потенціал карта може розкрити тільки з новітнім потужним залізом, розрахованим на інтерфейс PCI-e 5.0. У чому ж ключові переваги Nvidia GeForce 4090?

Особливості та переваги відеокарт Nvidia GeForce RTX 4090

Чи варто купити GeForce RTX 4090 - це ви вирішите після того, як дізнаєтеся про головні особливості відеоадаптера. Крім поліпшених у півтора раза характеристик і тоншого техпроцесу, продукт від Nvidia здатний на більше:

  • Головна фішка навіть не в апаратній, а в програмній частині цієї відеокарти. Розробники з нуля вибудували більшість алгоритмів спеціально під цю модель.
  • Трасування променів - 3 покоління. Щоб навантаження на залізо не було таким сильним, раніше геймери вимикали трасування кращого, втрачаючи при цьому якість картинки. Відеокарта RTX 4090 позбулася цієї проблеми, завдяки переадресації шейдерів.
  • DLSS 3.0 - йдеться про технологію інтелектуального масштабування, ідея якої далеко не нова. В її основі - штучний інтелект, що підвищує роздільну здатність текстур. Це дає змогу користувачеві обирати більшу роздільну здатність, не втрачаючи при цьому швидкість анімації. ШІ виконує 300 трильйонів (неймовірна цифра!) операцій за 1 секунду, доводячи якість картинки до ідеалу.
  • Мікромаппінг. Раніше відеокарти аналізували всю поверхню кадру, щоб "вирішити", де буде застосовано трасування променів. Цей неефективний підхід замінено на прогнозування - для виділення ділянок використовуються спеціальні прозорі пікселі, які видно тільки штучному інтелекту, але ніяк не геймеру.
  • Кодування відеосигналу. Не найістотніший плюс на тлі попередніх, але завдяки цьому продуктивність адаптера в стрімінгу зросла на 60%. Цей стрибок потужності дозволяє перескакувати з Full HD на QHD або з 2K на 4K зі збереженням однакової кількості кадрів за секунду. При цьому максимально допустимою роздільною здатністю трансляції в цій моделі передбачено 8К з 60 кадрами в секунду.

Чому купити відеокарту GeForce RTX 4090 вигідно в Luckylink

Замовити RTX 4090 варто в нашому інтернет-магазині, тому що у нас найдемократичніші ціни в Україні, є кур'єрська доставка Києвом, величезний асортимент продукції, зручний та інформативний сайт та інші "плюшки" для геймерів (і не тільки).

Вгору