Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Маршрутизатори та Wi-Fi роутери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Роутери та маршрутизатори
Ми вже і не уявляємо, як раніше жили без бездротової мережі інтернет, а до вай-фай роутерів давно звикли і успішно ними користуємося. Дуже часто ми чуємо інші назви цього пристрою – маршрутизатор, комутатор чи світч. Давайте розберемося, у чому різниця цих приладів, що їх об'єднує.

Як влаштовані і принцип роботи роутера чи wi-fi-маршрутизатора
Доступ до всесвітньої мережі – це одна з найважливіших інформаційних потреб людини. Важко уявити квартиру чи офіс якоїсь організації без інтернет-мережі. З «павутини ми черпаємо новини та знання, за її допомогою спілкуємося та працюємо. І щоб не було перешкод або проблем, ми використовуємо різні прилади, такі як вай-фай роутери, комутатори та інше. Але мало їх використовувати, необхідно зрозуміти принцип їхньої роботи, призначення та принципову відмінність одного пристрою від іншого.

Візуальних відмінностей між цими пристроями практично немає. Виглядають вони, як правило, стандартно – невелика коробочка із пластику (будь-якого кольору та фактури), із встановленими світлодіодними індикаторами та з певною кількістю з'єднувачів та портів (мінімальна кількість 4). Якщо бути зовсім лаконічним, то всі роутери wi fi – це пристрої, які розподіляють інтернет між підключеними до них девайсами (дротовими та бездротовими). Завдяки цьому ми можемо безперешкодно, але на обмеженому радіусі території (зона покриття) користуватися швидкісним інтернет-з'єднанням.

Поняття wi-fi-маршрутизатор чимось схоже з роутером, але в тому, що він за допомогою кабелю підключається до інтернет-провайдера і роздає інтернет повітрям. По суті ці два поняття визначають один і той же предмет, з тією самою функцією. З їх допомогою можна створити свою захищену вай-фай мережу для обмеженої кількості провідних та бездротових користувачів. Додатково ці пристрої можуть комплектуватися 3g-модемом, накопичувачем даних або портами для роботи з принтерами.

А пристрій під назвою «мережевий комутатор» - це інший пристрій, функції якого відрізняються від функцій wi-fi роутера. Його принцип роботи полягає у об'єднанні кількох ПК в одну локальну мережу. У пристрої комутатора або на англійський манер switch застосовуються мостові технології. Ними здійснюється збір показань про роботу цієї локальної мережі комп'ютерів та передача цієї інформації на один приймач.

На які параметри орієнтуватися, щоб вибрати роутер
Щоб вибрати та купити wi fi роутер або switch вам потрібно орієнтуватися на два основні показники – це ціна та бренд. В інтернет-магазині Luckylink ви можете купити маршрутизатор чи комутатор виробництва наступних фірм:

  • Asus;
  • TP-Link;
  • D-Link;
  • Ubiquiti;
  • Netis;
  • Mikrotik;
  • PowerPlant.

 

За параметром вартості в Luckylink ви можете купити вай-фай роутер або switch за різними цінами. Є моделі досить недорогі, а є варіанти за вищою вартістю. Все залежить від ваших потреб та розміру бюджету покупки.

Для того, щоб замовити та купити світч або роутер, вам потрібно заповнити просту онлайн-форму замовлення та чекати дзвінка від нашого менеджера. Після підтвердження замовлення, уточніть адресу доставки та чекайте на свою посилку. Доставка здійснюється у всі міста України. Якщо у вас є питання щодо товару, оплати або доставки замовлення, телефонуйте за номером, який вказаний на нашій сторінці в інтернеті.

Купуйте мережевий комутатор або router в інтернет-магазині Luckylink та користуйтеся швидкісним інтернетом без обмежень. Користуйтеся вдома та в офісах, грайте, спілкуйтеся, працюйте та навчайтеся. А ми подбаємо про якісні та доступні девайси для вас.

Вгору