Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Материнські плати Asus

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Материнські плати ASUS

Компанія ASUS постійно перебуває в пошуках інновацій та розвитку наявних технологій, що стає рушійною силою під час створення нових пристроїв. Продукція АСУС вирізняється з-поміж конкурентів неперевершеною якістю виготовлення, тривалою підтримкою та зручністю під час використання. Напрямки діяльності бренду охоплюють безліч IT сфер: від мобільних телефонів і переносної електроніки до комп'ютерних комплектуючих і мережевого обладнання. Материнські плати ASUS, як невід'ємна частина історії розвитку компанії, повною мірою відповідають вимогам сучасних людей незалежно від сфери їхньої діяльності: геймери і розробники програмного забезпечення знайдуть для себе відповідний продукт серед широкого асортименту. У межах бренду можна виділити такі серії:

 • Prime;
 • ROG;
 • TUF;
 • Для бізнесу;
 • Для робочих завдань;

Самостійні серії з незалежним вектором розробки вигідно підкреслюють своє ігрове або професійне єство, пропонуючи своїй цільовій аудиторії безкомпромісні пристрої з інтеграцією затребуваних технологій. Компанія АСУС є офіційним партнером ключових розробників x86-процесорів брендів Intel і AMD, тому в асортименті присутні материнські плати ASUS під усі актуальні чіпсети в межах:

 • платформи Intel;
 • платформи AMD.

Незалежно від чіпсета або сокета, у межах окремої серії представлені материнські плати ASUS у найпопулярніших форм-факторах для домашнього або професійного складання:

 • ATX;
 • MicroATX;
 • MiniITX;
 • Thin Mini-ITX;

Материнські плати ASUS: докладніше про серії

Відносно молода лінійка Prime надає покупцям порівняно недорогі рішення під складання продуктивного комп'ютера як початкового класу, так і hi-end сегмента. Віддаючи данину в минулому успішним продуктам, у лінійці Prime трапляються найбільш функціонально багаті моделі з індексом A. Вся серія вирізняється стриманим стилем, який впізнається з першого погляду. В кінцевому підсумку, представники даного напрямку відмінно підходять для початківців-ентузіастів і всіх тих, хто зважився самостійно зібрати потужний комп'ютер для домашнього використання.

Asus B550-PLUS

Орієнтовану виключно на геймерів лінійку ROG було розширено до самостійної серії комплектуючих і аксесуарів з агресивним дизайном і обов'язковою наявністю світлодіодних елементів, що підкреслюють кіберспортивну приналежність. Модельний ряд Republic of Gamers налічує десятки рішень середнього і високого сегмента з максимальною функціональністю і якістю для безвідмовної роботи під багатогодинними навантаженнями. Представники ROG рекомендуються до покупки всім геймерам, які бажають отримати еталонну продуктивність з інструментами тонкої конфігурації системи.

Материнская плата Asus

Серії TUF і TUF Gaming з однаковим успіхом надають передові технології для робочих та ігрових станцій, що працюють під керуванням безумовно флагманських домашніх процесорів. Материнські плати ASUS TUF створюються для ентузіастів оверклокінгу для досягнення найкращих показників продуктивності. Представники TUF і TUF Gaming виконані в єдиному візуальному стилі і зустрічаються в професійних і авторських збірках, підтримуючи екзотичні для звичайного покупця апаратні функції, наприклад, SLI, Multi-GPU і т.д.

Материнські плати ASUS для бізнесу і робочих станцій докорінно відрізняються між собою: у першому випадку це просунуті, але доступні моделі на базових чіпсетах для офісних процесорів, а в другому - це спеціалізовані платформи під серверні потреби зі своїми вимогами. Інші рішення виробляються і реалізовуються в рамках програми Corporate Stable Model (Модель корпоративної стабільності) з метою стабільного і розширеного обслуговування корпоративних клієнтів у різних сферах економіки і бізнесу.

Вгору