Оперативна пам'ять Prologix 8 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz (PRO8GB1600D3S)
Виробник: ProLogix Код товару: 119752 Артикул: PRO8GB1600D3S
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки 0
Питання0
9
В наявності
Доставка
Курʼєром по місту Бориспіль
Курʼєром по місту Бориспіль
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину
безкоштовно
Курʼєром по місту Київ
Курʼєром по місту Київ
Новою поштою
Новою поштою
Оплата
Оплата за рахунком Оплата за рахунком
Готівкою Готівкою
В розстрочку В розстрочку
Банківською карткою Банківською карткою
Опис
Оперативна пам'ять DDR3 8 Гб для ноутбука, Оперативна пам'ять DDR3 1600 МГц, Оперативна пам'ять 8 Гб для ноутбука, Оперативна пам'ять DDR3 1866 МГц, Оперативна пам'ять DDR3 для ноутбуків, Оперативна пам'ять 8 Гб DDR3, Оперативна пам'ять для ноутбука